jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۲۵۵۲   ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۰

جام جم ورزشی: علی دایی و سردار آزمون سوارکارترین چهره های شاخص فوتبال ایران هستند.

تفریح مشترک علی دایی و سردار آزمون +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، سردار آزمون که اهل گنبد کاووس است و بسیاری از مردم این شهر از همان کودکی سوارکاری را یاد می گیرند. آزمون علاقه بسیار زیادی به سوارکاری دارد و یک سوارکار حرفه ای به شمار می رود. بسیاری او را بابت گلزنی های پی درپی اش در تیم ملی فوتبال ایران علی دایی آینده فوتبال ایران معرفی می کنند اما شباهت علی دایی و سردار آزمون فقط در گلزنی نیست، هر دو سوارکاران خوبی هم به شمار می روند.

علی دایی آقای گل جهان نیز یک سوارکار حرفه ای است و در زادگاه خود اردبیل اسب دارد.

سوارکاری سردار آزمون وجه مشترک دیگر او با علی دایی است. سوارکار 20 ساله فوتبال ایران واقعا می تواند یک علی دایی دیگر شود؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر