jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۳۲۲۵۴   ۱۳ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۰

جام جم ورزشی: تیم تنیس روی میز دوبل ایران از صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی پروتور جهانی اتریش باز ماند.

حذف برادران عالمیان با شکست مقابل تیم هنگ‌کنگ

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون پینگ پنگ ، برادران نوشاد و نیما عالمیان که در مسابقات پروتور جهانی اتریش به سه پیروزی دست یافته بودند، ظهر امروز در مرحله یک‌هشتم نهایی برابر تیم هنگ‌کنگ متشکل از تانگ پنگ و وونگ چون تینگ رفتند و با قبول شکست 3 بر صفر از گردونه مسابقات کنار رفتند.

سه ست این مسابقه با نتایج 11 بر 8، 11 بر 8 و 11 بر 5 به نفع تیم هنگ‌کنگی به پایان رسید.

در آخرین رده‌بندی منتشر شده از سوی فدراسیون جهانی تنیس روی میز، تانگ پنگ در رده پانزدهم و وونگ چون تینگ در رده هفدهم قرار گرفته‌اند. این در حالی است که نوشاد و نیما عالمیان به ترتیب در رتبه‌های 103 و 192 ایستاده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر