jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۳۲۰۶۰   ۱۲ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سارقان همواره با شیوه‌های جدید اقدام به کارهای مجرمانه می‌کنند و پلیس نباید آنها را دست‌کم بگیرد و باید با جدیت با آنها مقابله کند.

به گزارش ایسنا، جانشین فرمانده نیروی انتظامی در اولین دوره آموزشی ویژه روسا و فرماندهان پلیس‌های پیشگیری ناجا با اعلام این مطلب گفت: نیروی انتظامی دارای ساختاری متفاوت در سراسر کشور است و به نوعی می‌توان گفت که تمام مردم با آن ارتباط دارند؛ از این‌رو می‌توان گفت هیچ سازمانی به اندازه ناجا ارتباط مستمر با مردم ندارد. ماموران پلیس در ماموریت‌های خود جرم را تشخیص داده و براساس قانون با آن برخورد می‌کنند.

سردار اسکندر مومنی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر این‌که پلیس نباید از مجرم و قانون‌شکنان عقب بماند، بر ضرورت ارائه آموزش‌های دائمی و به‌روز به ماموران تاکید کرد و گفت: سارقان همواره با شیوه‌های جدید به کارهای مجرمانه اقدام می‌کنند و پلیس نباید آنها را دست‌کم بگیرد. ما باید همواره از مسیرهایی که منجر به جرم و جنایت می‌شود، باخبر شده و از آنان عقب نمانیم. وی با بیان این‌که مردم عملکرد پلیس را داوری می‌کنند، گفت: اگر مردم در برخورد با پلیس موردی را مشاهده کردند نباید آن را به کل مجموعه تعمیم داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر