jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۳۱۸۰۰   ۱۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۶

جام جم ورزشی: تیم ملی بسکتبال بانوان ایران حالا کم کم بین المللی می شود.

یک اتفاق خوب دیگر برای بسکتبال بانوان ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، پس از حضور تیم ملی بسکتبال بانوان ایران در یک تورنمنت بین المللی (البته کاملا غیرحرفه ای) حالا بانوان بسکتبالیست در ایران میزبان تیم های خارجی خواهند بود.

پس از آن تورنمنت غیرحرفه ای که با حضور تیم های درجه چندم ترکیه ای و با ترکیب های غیر اصلی برگزار شد بانوان بسکتبالیست به ایران بازگشته اند و حالا باید منتظر باشند تا مقدمات برگزاری یک تورنمنت بین المللی در ایران فراهم شود.

این خبر از سوی معاونت ورزش بانوان تایید شده است.

البته تیم ملی بسکتبال بانوان ایران تا پایان سال 94 در یک تورنمنت تدارکاتی دیگر هم شرکت خواهد کرد که کیفیت و حد و اندازه هایی مشابه کیفیت تورنمنت ترکیه خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر