jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۸۲۹۶۳۲   ۰۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۵

جام جم ورزشی: مهرو کمرانی سرمربی تیم تکواندوی دختران نونهال از سوی فدراسیون جهانی به عنوان برترین مربی جهان در گروه دختران انتخاب شد.

مهرو کمرانی بهترین مربی تکواندو جهان شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون تکواندو، پس از این که تیم تکواندوی دختران ایران در دومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان جهان با 5 مدال طلا، یک نقره و یک برنز و 83 امتیاز برای دومین بار مقتدرانه بر سکوی قهرمانی جهان ایستاد، مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندوی نونهالان دختر کشورمان از سوی فدراسیون جهانی تکواندو به عنوان برترین مربی جهان در گروه دختران انتخاب شد.


دومین دوره مسابقات تکواندو نونهالان جهان اول تا چهارم شهریور ماه با حضور 467 تکواندوکار از 60 کشور به میزبانی شهر موجو کره جنوبی و در سالن «تی 1» این شهر برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر