jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۲۹۵۷۵   ۰۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۱:۱۶

جام جم ورزشی: طی حکمی از سوی محمود مشحون رئیس فدراسیون بسکتبال، نسرین باقرمانی زانی به عنوان مشاور عالی ریاست و عضو هیات رئیسه این فدراسیون منصوب شد.

یک بانو مشاور عالی فدراسیون بسکتبال شد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون بسکتبال، متن حکم صادر شده از سوی محمود مشحون برای مشاور عالی ریاست و عضو هیات رئیسه فدراسیون بسکتبال به این شرح است:

سرکار خانم نسرین باقرمانی زانی

با عنایت به درایت، توانایی و شایستگی سرکار، به موجب این حکم به عنوان مشاور عالی ریاست و عضو هیات رئیسه فدراسیون بسکتبال تعیین و منصوب می‌شوید. امید است در راستای اهداف این فدراسیون در جهت رشد، پویایی و تقویت رشته ورزشی بسکتبال با بهره‎گیری از حداکثر توان علمی، فنی و فیزیکی و برنامه‎ریزی جامع و هماهنگ با سایر بخش‎های فدراسیون موفق و منصور باشید.

توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر