jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۹۵۰۰   ۰۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۲

دختران جوان وقتی به سبک فیلم‌های هالیوودی فرار از زندان، نقشه فرار از خانه را اجرا می‌کردند نمی‌دانستند قربانی حادثه‌ای مرگبار می‌شوند.

فرار مرگبار از خانه به سبک هالیوود

به گزارش جام‌جم، ساعت 22 و 30 دقیقه دوشنبه مامور کلانتری تهرانپارس هنگام گشتزنی متوجه پیکر دو دختر جوان در کنار پیاده رو شد. مامور جوان خود را به آنها رساند و متوجه شد دو دختر جوان بی‌هوش روی زمین افتاده‌اند. او موضوع را به اورژانس و کلانتری اعلام کرد و تحقیقات در این زمینه آغاز شد. با حضور اورژانس در محل، مرگ دو دختر جوان بر اثر سقوط از ارتفاع تائید شد. با اعلام موضوع به تیم جنایی و تحقیق از ساکنان ساختمان، پدر و مادر یکی از آنها که دختری 17 ساله و ساکن طبقه چهارم ساختمان محل سقوط بود، شناسایی شدند. پدر خانواده که با مشاهده جسد دخترش سحر شوکه شده بود به بازپرس جنایی گفت: امروز لیلا دوست دخترم به خانه ما آمد. آنها قصد داشتند ساعت 8 شب بیرون بروند که به دلیل تاریکی هوا مخالفت کردم. آن دو که ازاین بابت ناراحت شده بودند به اتاقشان رفتند و در را بستند. چون عصبانی بودم سراغشان نرفتم تا این‌که مامور پلیس زنگ خانه را زد و از سقوط دخترم سحر و دوستش خبر داد.

در ادامه با بررسی صحنه سقوط دختران، تیم جنایی تعدادی ملحفه سفید را که به یکدیگر گرده خورده و کنار اجساد افتاده بود،پیدا کردند. با بررسی‌های تخصصی مشخص شد دو دختر 18 و 17 ساله وقتی با مخالفت پدر سحر برای بیرون رفتن مواجه شده‌اند به روش فیلم‌های فرار از زندان با گره زدن ملحفه‌ها قصد داشتند از راه پنجره به بیرون از خانه بروند.

تحقیقات تخصصی نشان داد وقتی آنها ملحفه‌ها را به نرده بالکن گره زده و هر دو همزمان مشغول پایین آمدن از آن بودند ملحفه به دلیل تحمل نکردن وزن آنها پاره شده و دو دختر جوان به خیابان سقوط کرده و جانشان را از دست داده‌اند.

با مشخص شدن علت سقوط، اجساد آنها با دستور قاضی ایلخانی بازپرس ویژه قتل به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات درباره علت حادثه توسط ماموران آغاز شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
مصطفی:همش تقصیر پدر است ...
۰
۰
حقی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۴
چرا أصل داستان را نمی نوسید اینها همش دروغه چون خیلی ها شاهد ماكرا بودن مخصوصا همسایگان روبرو و رهگذاران
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها