jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۷۸۰۲   ۳۰ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۴

جام جم ورزشی: بورسیا دورتموند در دیدار رفت مرحله مقدماتی لیگ اروپا، موفق شد تیم نروژی «اود» را با نتیجه 4-3 شکست دهد.

پیروزی خیره کننده زنبورهای زرد در لیگ اروپا +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، در این دیدار شاگردان توماس توخل ابتدا با سه گل از حریف عقب افتادند اما با بازگشتی خیره کننده، توانستند 4 بار دروازه حریف را باز کنند و به یک پیروزی به یاد ماندنی دست پیدا کنند.
به گزارش یورو اسپورت ، ساموئلسن در دقیقه 2 «اود» را پیش انداخت و نوردوله و رود در دقایق 20 و 22، حساب کار را 3-0 کردند.اوبامیانگ در دقیقه 34 یکی از گل های خورده را جبران کرد تا زردها به بازگشت امیدوار شوند.
در دقیقه 47، شینجی کاگاوا اختلاف را به حداقل کاهش داد و در فاصله 15 دقیقه پایان بازی، اوبامیانگ کار را به تساوی کشید. شاگردان توخل بازگشت رویایی شان را در دقیقه 85 با گل هنریک میخیتاریان تکمیل کردند تا با خیال راحت تری در انتظار دیدار برگشت باشند.

گزارش تصویری این دیدار را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها