jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۲۶۵۶۰   ۲۶ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۲

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال دختران ایران از پس فردا کار خود را در رقابت های قهرمانی زیر 19 سال آسیا شروع می کند.

سلام دختران فوتبالیست ایرانی به آسیا

به گزارش جام جم ورزشی ، هشتمین دوره مسابقات فوتبال دختران زیر 19 سال آسیا 2015 از روز سه‌شنبه به میزبانی چین با حضور 8 تیم آغاز می‌شود. تیم ملی ایران در این مسابقات در گروه دوم با تیم‌های کره‌جنوبی، کره‌شمالی و تایلند همگروه است که در نخستین رقابت خود روز چهارشنبه به مصاف کره‌جنوبی می‌رود.

تیم ملی فوتبال دختران زیر 19 سال ایران روز چهارشنبه در نخستین گام به مصاف تیم ملی فوتبال دختران کره جنوبی می رود. در واقع تیم ملی ایران در همین نخستین گام با یکی از قدرتمندترین تیم های آسیا روبرو شده است.

ملی پوشان دختر ایران در حالی راهی این رقابت ها شده اند که دیدارهای تدارکاتی چندان قابل توجهی پشت سر نگذاشتند. این تیم قرار است با کمترین میزان آمادگی مقابل قدرترین حریفان آسیایی قرار بگیرد.

برنامه کامل بازی‌های ایران به شرح زیر است:

چهارشنبه 28 مرداد:

ایران - کره‌جنوبی، ساعت 16

جمعه 30 مرداد:

ایران - کره‌شمالی، ساعت 19

یکشنبه اول شهریور:

ایران - تایلند، ساعت 16

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها