jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۲۵۹۵۳   ۲۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۲۲

جام جم ورزشی: سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ایجاد انگیزه در بازیکنان برای مسابقه با تیم‌های ضعیف کار مشکلی است.

اکبری: ایجاد انگیزه مقابل تیم‌های ضعیف کار مشکلی است

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پیمان اکبری در مورد پیروزی شاگردانش در سومین دیدار جام باشگاه‌های آسیا مقابل «سیگنال اچ دی اسپایکرز» کره جنوبی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش اظهار داشت: فرقی نمی‌کند در مرحله دوم با کدام تیم‌ها بازی کنیم. مهم این است که برابر آنان موفقیت به دست آوریم.

وی با اشاره به اینکه پیکان در دور دوم با تیم‌های بایک موتور چین، پالودار قزاقستان و ارتش کره همگروه خواهد بود، تصریح کرد: نتیجه مسابقه با ارتش کره جنوبی در دور مقدماتی در مرحله دوم نیز لحاظ خواهد شد و نتیجه دیدار دو نماینده چین و قزاقستان حریف نخست پیکان در مرحله بعد را تعیین خواهد کرد، البته تیم پیکان در دو روز آینده با دو نماینده چین و قزاقستان بازی خواهد داشت اما بازنده دیدار امروز این تیم‌ها در نخستین مسابقه مرحله دوم حریف پیکان خواهد بود.

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران درباره مسابقه با نماینده فیلیپین در سومین دیدار دور مقدماتی این تیم گفت: ایجاد انگیزه در بازیکنان برای مسابقه با تیم‌های ضعیف کار مشکلی است. در دیدار با تیم نماینده فیلیپین نیز این مشکل را داشتیم اما به هر حال آن را برطرف کردیم و موفق به شکست این تیم شدیم.

تیم والیبال پیکان در سومین و آخرین دیدار خود در دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا برابر سیگنال فیلیپین قرار گرفت و این تیم را نیز همانند دو دیدار قبلی خود سه بر صفر از پیش رو برداشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر