جام جم ورزشی: سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: ایجاد انگیزه در بازیکنان برای مسابقه با تیم‌های ضعیف کار مشکلی است.
کد خبر: ۸۲۵۹۵۳
اکبری: ایجاد انگیزه مقابل تیم‌های ضعیف کار مشکلی است

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پیمان اکبری در مورد پیروزی شاگردانش در سومین دیدار جام باشگاه‌های آسیا مقابل «سیگنال اچ دی اسپایکرز» کره جنوبی ضمن ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش اظهار داشت: فرقی نمی‌کند در مرحله دوم با کدام تیم‌ها بازی کنیم. مهم این است که برابر آنان موفقیت به دست آوریم.

وی با اشاره به اینکه پیکان در دور دوم با تیم‌های بایک موتور چین، پالودار قزاقستان و ارتش کره همگروه خواهد بود، تصریح کرد: نتیجه مسابقه با ارتش کره جنوبی در دور مقدماتی در مرحله دوم نیز لحاظ خواهد شد و نتیجه دیدار دو نماینده چین و قزاقستان حریف نخست پیکان در مرحله بعد را تعیین خواهد کرد، البته تیم پیکان در دو روز آینده با دو نماینده چین و قزاقستان بازی خواهد داشت اما بازنده دیدار امروز این تیم‌ها در نخستین مسابقه مرحله دوم حریف پیکان خواهد بود.

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران درباره مسابقه با نماینده فیلیپین در سومین دیدار دور مقدماتی این تیم گفت: ایجاد انگیزه در بازیکنان برای مسابقه با تیم‌های ضعیف کار مشکلی است. در دیدار با تیم نماینده فیلیپین نیز این مشکل را داشتیم اما به هر حال آن را برطرف کردیم و موفق به شکست این تیم شدیم.

تیم والیبال پیکان در سومین و آخرین دیدار خود در دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا برابر سیگنال فیلیپین قرار گرفت و این تیم را نیز همانند دو دیدار قبلی خود سه بر صفر از پیش رو برداشت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها