jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۵۴۶۵   ۲۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۳

راننده خودروی پراید که زنی را با انگیزه سیاه ربوده بود، قبل از اجرای نقشه‌اش دستگیر شد.

نجات زن میانسال از دام راننده شیطان‌ صفت

به گزارش جام‌جم، ساعت 20 و 30 دقیقه سه‌شنبه ماموران پلیس گشت چیتگر در یکی از فرعی‌های پارک به رفتار سرنشینان یک دستگاه پراید سفید مشکوک شده و به بررسی موضوع پرداختند.

پس از توقف پراید، زن میانسال به ماموران گفت راننده پراید او را ربوده و قصد آزار و اذیتش را دارد. با دستگیری راننده 35 ساله و تشکیل پرونده، متهم و شاکی صبح دیروز مقابل بازپرس جنایی قرار گرفتند.

زن 40 ساله در شکایتش مدعی شد دو روز قبل برای پیدا کردن کار از تبریز به خانه یکی از اقوام در کرج آمدم. هنگام بازگشت به خانه سوار خودروی آژانسی شده و به سمت پلیس راه حصارک رفتم اما راننده مرا به اشتباه به کمال‌آباد برد. آنجا پیاده و سوار خودروی پرایدی شدم اما راننده مرا به چیتگر برد و قصد آزار و اذیتم را داشت که قبل از این‌که موفق شود ماموران به کمکم آمدند.

در ادامه مرد 35 ساله با اعتراف به ربودن زن میانسال گفت: در حال مسافرکشی در کمال‌آباد بودم که متوجه زن جوان شدم. وقتی فهمیدم او غریب است و مسیر را نمی‌شناسد، وسوسه شدم او را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار دهم. به همین دلیل او را به چیتگر بردم که ماموران سر رسیدند و مرا دستگیر کردند. متاهل هستم و با این کار زندگی‌ام از هم پاشید و آبرویم رفت.

با اعترافات متهم، وی با دستور محسن مدیرروستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی، به اتهام آدم‌ربایی بازداشت شد و در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۲
تا وقتیكه با اینگو نه افراد برخورد قاطع و سریع صورت نگیرد هر كسی به خودش اجازه میده به ناموس مردم تجاوز كنه اگر وقتی جرم شخص مشخص شد در همون هفته در ملا عام اعدام بشه هیچ كس جرات چنین رفتاری به خودش نمیده خود شما ببینید روزی نیست كه خبری از دزدیدن وتجاوز به دختران منتشر نكنید شهر خیلی نا امن شده باید كاری كرد
۰
۰
دایی احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۲۳
توكه خودت خانواده داری ودم از آبرو میزنی پس چراباآبروی دیگران بازی كردی ومطمعنن دفعه اول اوهم نبوده خدامیدونه باچندزن ودختر این شیطان اعمال شیطانی خودرا انجام داده هركارخواستند میكنند درآخر هم پشیمانند وهم ترس ازدست رفتن آبروبراشون مهمه خداقوت به این برادران هوشیار نیروی انتظامی خداهمگی شماهارو حفظ كنه قانون هم نباید این اوباش را باحكم كم فقط راهی زندان كنه كه درآنجا هم مفت بخورن وبخوابند ای كاش دولت این آدمارو در معادن زیرزمین مشغول كارهای سخت میكرد كه دیگه هیچ بنی بشری دست به كارخلاف نزنه موفق باشید برادران پلیسم
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها