طوفان و گردبادهای شدید معمولا خسارت‌های زیادی به بار می‌آورد؛ اما مردم یکی از شهرهای تایوان با این خرابی‌ها به خوبی کنار آمده‌اند و حتی از آن پول درآورده‌اند!
کد خبر: ۸۲۴۸۶۵
تایوانی‌ها چگونه از طوفان، پول درمی‌آورند + عکس

دو صندوق پستی که بعد از طوفان شدید تایوان، آسیب دیده و تغییر شکل داده بودند، تبدیل به سوژه‌ای جالب برای مردم و توریست‌ها شدند. مردم با قرار گرفتن در کنار این صندوق ها شروع به عکس گرفتن با آن کردند.

به گزارش مهر، عکس‌های یادگاری با این صندوق‌های خم شده، به سرعت پخش شد و افراد بیشتری خواهان عکس گرفتن با آن شدند. این استقبال تا جایی بود که مردم از دولت خواستند که دست به سروشکل این صندوق‌ها نزند!

رئیس اداره پست این کشور هم گفته است که صندوق‌ها به همین منوال باقی خواهند ماند و حتی به یکی از جاذبه‌های توریستی تایوان تبدیل می‌شوند.

«چونگ‌وا» در ادامه هم گفته: «به زودی تابلویی در کنار این صندوق‌ها نصب خواهد شد که توریست‌ها را از چگونگی آسیب دیدگی این صندوق‌های پستی باخبر می‌کند.»

البته او گفته است که باید قبل از این کار، ابتدا باید صندوق‌‌ها را کمی و ترمیم و محکم کرد تا بتوان باز از آن‌ها به عنوان صندوق پستی استفاده کرد.

رئیس اداره پست تایوان افزود: شرکت پست آمادگی این را نیز دارد که در صورت تداوم علاقه‌مندی بازدید کنندگان،عکس یادگاری این صندوق های خم شده را نیز به فروش برساند!

برچسب ها: طوفان تایوان
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها