jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۴۴۷۲   ۱۸ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۱

جام جم ورزشی: ممفیس دمپای، بازیکنی که او را کریس رونالدوی آینده منچستریونایتد می نامند خوشحال ترین بازیکن بابت پیروزی تیمش در هفته نخست لیگ برتر انگلیس بود.

فریادهای یک ستاره تازه وارد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، ممفیس دمپای که پیراهن بسیار مهم و با ارزش شماره هفت را در یونایتد می پوشد دیروز برای نخستین بار در لیگ برتر انگلیس به میدان رفت و نخستین بازی او برای تیم جدیدش با پیروزی یک بر صفر مقابل تاتنهام همراه بود. او پس از به ثمر رسیدن گل اول یونایتد اینگونه شادی بی حد و حصر خود را نشان داده است. ممفیس بارها فریاد کشید و خوشحال ترین بازیکن یونایتدها بود.

رسانه های انگلیسی از این ستاره هلندی به عنوان بازیکنی نام می برند که خصوصیات کریستیانو رونالدو را دارد. پیراهن او نیز شماره هفت است، یعنی همان پیراهنی که نه تنها رونالدو بلکه بزرگان و اسطوره های دیگری نظیر کانتونا و بکام آن را در منچستریونایتد پوشیده اند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها