jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۴۱۴۲   ۱۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۴

جام جم ورزشی: لیگ برتر انگلیس ، فصل 2016-2015 از امروز رسما آغاز می شود.

رکورد حیرت انگیز یک باشگاه برای طی کردن مسافت

به گزارش جام جم ورزشی ، در میان پنج لیگ مطرح اروپایی ( لالیگا، لیگ برتر انگلیس، سری آ ایتالیا، بوندسلیگا و لوشامپیونه) فرانسوی ها و انگلیسی ها زودتر از بقیه کار خود را شروع کردند.

بر اساس گزارش دیلی میل ، یک گزارش جالب درباره کل مسافتی که باشگاه ها باید در طول فصل لیگ برتر طی کنند تهیه شده است. بر اساس این گزارش باشگاه نیوکاسل بد ا قبال ترین باشگاه در میان سایر باشگاه های انگلیسی است چرا که این باشگاه باید تا پایان فصل 8897 مایل را برای برگزاری دیدارهای خود در لیگ برتر انگلیس طی کند که بیشترین مسافت طی شده در میان سایر باشگاه های لیگ برتری است.

پس از نیوکاسل ، ساندرلند قرار دارد که باید 8779 مایل را بپیماید.

این تصویری از مسافت هایی است که برخی از باشگاه های انگلیسی باید بپیمایند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر