jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۴۰۷۰   ۱۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۷

جام جم ورزشی: در هفته نخست لوشامپیونه( لیگ فرانسه ) پاری سن ژرمن مدافع عنوان قهرمانی به پیروزی دست یافت.

پاریسی ها فصل جدید را با برد آغاز کردند +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، فصل جدید لیگ فوتبال فرانسه با انجام یک دیدار آغاز شد که در آن پاری‌سن‌ژرمن، مدافع عنوان قهرمانی موفق شد با یک گل برابر لیل به پیروزی رسد و فصل را با پیروزی آغاز کند.

تک گل پاری‌سن‌ژرمن را در این دیدار که در ورزشگاه خانگی لیل برگزار شود، لوکاس مورا در دقیقه 57 به ثمر رساند. این پیروزی شاگردان لوران بلان در حالی به دست آمد که آدریان رابیوت، بازیکن جوان این تیم در دقیقه 28 با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

در این دیدار تیم پاریسی زلاتان ابراهیموویچ را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت و از سویی آنخل دی ماریا خرید جدید و 44 میلیون پوندی باشگاه نیز به دلیل آماده نبودن کارت بازی اش از روی سکو پیروزی تیم جدیدش را تماشا کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر