jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۲۳۵۳۸   ۱۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۲۵

وزارت حقوق بشر عراق از اقدام تروریستهای تکفیری صهیونیستی داعش در به مزایده گذاشتن بیش از صد زن سوری برای فروش در فلوجه خبر داد.

داعش زنان سوری در بازار فلوجه حراج کرد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از بغداد، وزارت حقوق بشر عراق افزود : تروریستهای تکفیری، زنان سوری را به پس از اسارت به شهر فلوجه عراق منتقل کردند و در اقدامی توهین آمیز، آنان را به عنوان برده در بازار اصلی فلوجه به قیمت ارزان به فروش گذاشتند.

به گفته مقامات حقوق بشر عراق ، این زنان دویست تا پانصد دلار فروخته شدند.

تروریستهای داعش جنایات بی شماری علیه زنان عراق و سوریه مرتکب شدند که به گفته مقامات حقوق بشر ، تجاوز ، قتل و آدم ربایی از یک میلیون مورد فراتر رفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

حرکت پرشتاب قطار افول ایالات متحده

نیویورک‌ پست با اشاره به نتایج نظرسنجی هفته گذشته، درخصوص وضعیت رئیس‌ جمهور آمریکا، جو بایدن که با موجی از انتقادها درباره آنچه در افغانستان روی می‌دهد، مواجه است، تاکید کرد از هر ۱۰ آمریکایی شش نفر معتقدند کشور در حال خارج شدن از مسیر است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها