jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۰۸۲   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۴

جام جم ورزشی: او یکی از بزرگ ترین بازیکنان تاریخ فوتبال است اما در مقایسه با ستاره های دنیای امروز فوتبال بسیار فقیر محسوب می شود.

ثروت باورنکردنی اسطوره فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، دیه گو آرماندو مارادونا از نظر بسیاری برترین فوتبالیست تاریخ است. او قهرمانی با آرژانتین در جام جهانی را در کارنامه خود دارد و دوران فوتبالی او مملو از افتخارات و موفقیت های مختلف است. اما مارادونا در مقایسه با بسیاری از ستاره های امروز دنیای فوتبال ثروت چندانی ندارد. بر اساس گزارش "سلبریتی ورت نت" او که یکی از بزرگ ترین فوتبالیست های تاریخ است تنها 100 هزار دلار ثروت دارد که البته اعلام این نرخ بسیار عجیب به نظر می رسد. با این میزان دارایی او حتی از فوتبالیست های وطنی خودمان هم کمتر ثروت دارد. البته به نظر می رسد در این میان کمی اغراق شده است. با توجه به قراردادهایی که مارادونا با کمپانی های مختلف دارد بعید به نظر می رسد تمام ثروت او به 100 هزار دلار خلاصه شود. از سویی این چهره اسطوره ای تقریبا در تمام طول سال در حال تفریح و گشت و گذار دور دنیاست که باز هم ثابت می کند او خیلی بیشتر از 100 هزار دلار ثروت دارد. به هر حال 100 هزار دلار رقمی است که برای ثروت دیه گوی افسانه ای عنوان شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر