jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۰۸۲   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۴

جام جم ورزشی: او یکی از بزرگ ترین بازیکنان تاریخ فوتبال است اما در مقایسه با ستاره های دنیای امروز فوتبال بسیار فقیر محسوب می شود.

ثروت باورنکردنی اسطوره فوتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، دیه گو آرماندو مارادونا از نظر بسیاری برترین فوتبالیست تاریخ است. او قهرمانی با آرژانتین در جام جهانی را در کارنامه خود دارد و دوران فوتبالی او مملو از افتخارات و موفقیت های مختلف است. اما مارادونا در مقایسه با بسیاری از ستاره های امروز دنیای فوتبال ثروت چندانی ندارد. بر اساس گزارش "سلبریتی ورت نت" او که یکی از بزرگ ترین فوتبالیست های تاریخ است تنها 100 هزار دلار ثروت دارد که البته اعلام این نرخ بسیار عجیب به نظر می رسد. با این میزان دارایی او حتی از فوتبالیست های وطنی خودمان هم کمتر ثروت دارد. البته به نظر می رسد در این میان کمی اغراق شده است. با توجه به قراردادهایی که مارادونا با کمپانی های مختلف دارد بعید به نظر می رسد تمام ثروت او به 100 هزار دلار خلاصه شود. از سویی این چهره اسطوره ای تقریبا در تمام طول سال در حال تفریح و گشت و گذار دور دنیاست که باز هم ثابت می کند او خیلی بیشتر از 100 هزار دلار ثروت دارد. به هر حال 100 هزار دلار رقمی است که برای ثروت دیه گوی افسانه ای عنوان شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر