jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۰۷۵   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۱

جام جم ورزشی: ملی پوش آلمانی منچستریونایتد خیلی خیلی زود به زندگی در شهر منچستر عادت کرده است.

ستاره منچستریونایتد و همسر ورزشکارش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، باستین شواین اشتایگر که یک ماه پیش با 16 میلیون پوند از بایرن مونیخ راهی منچستریونایتد شد امیدوار است در فصل پیش رو بتواند بهترین عملکرد ممکن را از خود بر جای بگذارد. به گزارش دیلی میل ، البته احتمالاتی درباره نیمکت نشین شدن اشتایگر وجود دارد که او همه آنها را رد می کند. وی گفت: "خیلی عجیب است وقتی هنوز فصل شروع نشده درباره اینکه چه کسی بازی می کند و چه کسی بازی نمی کند صحبت کنیم. " اشتایگر افزود: " اینجا همه چیز خوب پیش می رود و من امیدوارم در این فصل یکی از بازیکنان ثابت یونایتد باشد. منچستر شهری زیبا و فوق العاده است و من واقعا از اینجا بودن خوشحالم ، البته دلم برای مونیخ خیلی تنگ می شود."

اشتایگر روز گذشته به همراه همسر مشهورش آنا ایوانوویچ که یک تنیسور پرافتخار است در حال خروج از یک رستوران بود که از سوی پاپاراتزی ها شکار شد. او خوب می داند که با حضور در فوتبال انگلیس کوچک ترین حرکاتش زیر ذره بین رسانه های عامه پسند انگلیسی قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها