jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۰۷۵   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۱

جام جم ورزشی: ملی پوش آلمانی منچستریونایتد خیلی خیلی زود به زندگی در شهر منچستر عادت کرده است.

ستاره منچستریونایتد و همسر ورزشکارش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، باستین شواین اشتایگر که یک ماه پیش با 16 میلیون پوند از بایرن مونیخ راهی منچستریونایتد شد امیدوار است در فصل پیش رو بتواند بهترین عملکرد ممکن را از خود بر جای بگذارد. به گزارش دیلی میل ، البته احتمالاتی درباره نیمکت نشین شدن اشتایگر وجود دارد که او همه آنها را رد می کند. وی گفت: "خیلی عجیب است وقتی هنوز فصل شروع نشده درباره اینکه چه کسی بازی می کند و چه کسی بازی نمی کند صحبت کنیم. " اشتایگر افزود: " اینجا همه چیز خوب پیش می رود و من امیدوارم در این فصل یکی از بازیکنان ثابت یونایتد باشد. منچستر شهری زیبا و فوق العاده است و من واقعا از اینجا بودن خوشحالم ، البته دلم برای مونیخ خیلی تنگ می شود."

اشتایگر روز گذشته به همراه همسر مشهورش آنا ایوانوویچ که یک تنیسور پرافتخار است در حال خروج از یک رستوران بود که از سوی پاپاراتزی ها شکار شد. او خوب می داند که با حضور در فوتبال انگلیس کوچک ترین حرکاتش زیر ذره بین رسانه های عامه پسند انگلیسی قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر