jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۰۷۵   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۰۱

جام جم ورزشی: ملی پوش آلمانی منچستریونایتد خیلی خیلی زود به زندگی در شهر منچستر عادت کرده است.

ستاره منچستریونایتد و همسر ورزشکارش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، باستین شواین اشتایگر که یک ماه پیش با 16 میلیون پوند از بایرن مونیخ راهی منچستریونایتد شد امیدوار است در فصل پیش رو بتواند بهترین عملکرد ممکن را از خود بر جای بگذارد. به گزارش دیلی میل ، البته احتمالاتی درباره نیمکت نشین شدن اشتایگر وجود دارد که او همه آنها را رد می کند. وی گفت: "خیلی عجیب است وقتی هنوز فصل شروع نشده درباره اینکه چه کسی بازی می کند و چه کسی بازی نمی کند صحبت کنیم. " اشتایگر افزود: " اینجا همه چیز خوب پیش می رود و من امیدوارم در این فصل یکی از بازیکنان ثابت یونایتد باشد. منچستر شهری زیبا و فوق العاده است و من واقعا از اینجا بودن خوشحالم ، البته دلم برای مونیخ خیلی تنگ می شود."

اشتایگر روز گذشته به همراه همسر مشهورش آنا ایوانوویچ که یک تنیسور پرافتخار است در حال خروج از یک رستوران بود که از سوی پاپاراتزی ها شکار شد. او خوب می داند که با حضور در فوتبال انگلیس کوچک ترین حرکاتش زیر ذره بین رسانه های عامه پسند انگلیسی قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر