jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۲۲۵۹۷   ۱۲ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۱۵

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

احتمال بازداشت چهره های سرشناس فوتبالی +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز را را اینجا ببینید.

احتمال بازداشت چهره های سرشناس فوتبالی +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، کری خوانی محسن بنگر برای استقلالی ها تیتر نخست روزنامه پیروزی شده است این در حالیست که روزنامه استقلال جوان هم با اشاره به صدرنشینی اش و حسرت هشت سال قهرمانی سرخ ها کری خوانی دیگری را تیتر نخست خود کرده است. روزنامه ایران تمایل برانکو برای شش سال ماندن در فوتبال ایران تیتر کرده است و روزنامه گل هم به انتقاد محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس از رفتار هواداران با بنگر می پردازد. انتقاد مایلی کهن از کی روش ، مرخصی طولانی مدت کی روش و البته احتمال بازداشت چند چهره سرشناس فوتبالی در هفته آینده دیگر عناوین و تیترهای امروز روزنامه های ورزشی هستند:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر