jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۳۷۸   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۳:۵۰

جام جم ورزشی: دیوید بکام زندگی خانوادگی موفقی دارد.

دیوید بکام شهرت و ثروت این زن را 10 برابر کرد

به گزارش جام جم ورزشی ، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس با اینکه دو سال است از فوتبال خداحافظی کرده اما همچنان در زمره محبوب ترین و پردرآمدترین چهره های فوتبال قرار دارد. بکام 40 ساله در سال 1998 با ویکتوریا آدامز خواننده مطرح گروه اسپایز گیلرز ازدواج کرد. 5 سال ابتدایی زندگی این زوج دستخوش توفانی ترین اتفاقات بود. این دو حتی تا مرز جدایی هم پیش رفتند اما اکنون زندگی بسیار شاد و خوبی در کنار چهار فرزندشان دارند. زمانی که بکام هنوز در منچستریونایتد بازی می کرد و به رئال مادرید نرفته بود ویکتوریا بکام مورد انتقاد شدید آلکس فرگوسن سرمربی اسبق یونایتد قرار داشت چرا که فرگوسن ویکتوریا را عاملی منفی بر روی فوتبال دیوید می دانست و پیش بینی می کرد این خواننده جنجالی در نهایت منجر به جدایی بکام از منچستر شود، اتفاقی که در نهایت افتاد و بکام به رئال مادرید پیوست. ویکتوریا هر چند پیش از ازدواج با بکام نیز مشهور و پولدار بود اما مسلما اگر او با این فوتبالیست ازدواج نمی کرد هرگز شهرتش چند برابر نمی شد و هرگز ثروتی افسانه ای ( بیش از 115 میلیون دلار) پیدا نمی کرد. این چیزی است که یکی از هم گروهی های سابق ویکتوریا در گروه اسپایز گیلرز به زبان آورده است.

به گزارش میرور ، البته نمی توان کتمان کرد ویکتوریا نقشی اساسی در معرض بیشتر توجه قرار گرفتن دیوید بکام ایفا کرد. این زوج تا سال 2013 مشهورترین و محبوب ترین زوج بریتانیایی بودند اما اکنون پس از پرنس ویلیام و همسر محبوبش کیت میدلتون در رده دوم مشهورترین و محبوب ترین زوج های بریتانیایی قرار گرفته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها