jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۲۳۲۳   ۱۱ مرداد ۱۳۹۴  |  ۲۱:۰۰

جام جم ورزشی: سرمربی پرتغالی چلسی می گوید 20 سال دیگر مربی گری در فوتبال را پیش روی خود می بیند.

آقای خاص را تا 70 سالگی در فوتبال ببینید

به گزارش جام جم ورزشی ، آقای خاص که از سال 2003 مربی گری را شروع کرده، تا به حال 18 جام به دست آورده و به عنوان یکی از بهترین مربی های 10 سال اخیر شناخته می‌شود. او عنوان کرد که قصد دارد این مسیر را برای 20 سال دیگر ادامه دهد.

به گزارش سایت گل بدین ترتیب مورینیو و جنجال هایش را تا هفتاد و اندی سال در مستطیل سبز به عنوان مربی می بینیم. او گفت:"خودم را در هفتاد سالگی می‌بینم، نه تا همیشه بلکه تا وقتی سلامت باشم. این کار، کاری است که تجربه خیلی خیلی مهم است. گاهی بازیکنان شرایط بدنی سختی پیش رو دارند. مربی باید با تجربه و تشخصیش، بداند که داستان از چه قرار است ولی به نظرم نسبت به 10 سال پیش مربی بهتری هستم."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر