jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۱۲۲۸   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۱

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران خبر داد:

پاتک شبانه پلیس به اراذل و اوباش

۱

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از اجرای عملیات پلیسی و امنیتی از نخستین ساعات بامداد امروز و دستگیری ۱۵۳ تن از اراذل بنام در سطح شهر تهران خبر داد.

پاتک شبانه پلیس به اراذل و اوباش

سرهنگ علیرضا لطفی با اشاره به اجرای موفقیت آمیز چهارمین عملیات دستگیری اراذل و اوباش سطح یک در پایتخت گفت: شب گذشته پلیس امنیت با اجرای چهارمین مرحله از سلسله برنامه های برخورد با اراذل اوباش موفق شد با اجرای ۵۳ عملیات منسجم، ۱۵۳ نفر از افراد شرور پایتخت را شناسایی و دستگیر کند.

وی افزود: بنابر دستور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ مبنی بر پیگیری مطالبات شهروندان به ویژه برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و همچنین شناسایی و دستگیری اراذل اوباش، تیم های عملیاتی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ شب گذشته با شناسایی مناطق آلوده و پاتوق های این متهمان موفق شدند ۱۵۳ شرور پایتخت را دستگیر و به اداره آگاهی منتقل کنند.

به گزارش مهر، سرهنگ لطفی با اشاره به اینکه این مرحله از طرح برخورد با اراذل و اوباش، چهارمین مرحله از سری عملیات های پلیس امنیت است، افزود: با هماهنگی های انجام شده با مقام قضایی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی می شوند تا با توجه به جرایم ارتکابی، به اتهامات آنها رسیدگی شود.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در پایان ضمن تشکر از همکاری مستمر شهروندان در خصوص ارائه اطلاعات به پلیس، افزود: اجرای این گونه طرح ها همچنان ادامه دارد و پلیس با مخلان نظم و امنیت عمومی برابر قانون به شدت و با جدیت برخورد خواهد کرد. از این رو شهروندان می توانند از طریق تلفن ۱۱۰ و یا با مراجعه به نزدیک ترین مرکز انتظامی پلیس پایتخت، اخبار و اطلاعات خود را درباره فعالیت اراذل و اوباش و افراد مشکوک ارائه داده تا در اسرع وقت به درخواست آنها رسیدگی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شهروند ایرانی
Netherlands
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۷
چه فایده ای دارد دوباره میفتند جان مردم , اینها ژنتیكی مجرم هستند
یا عفو می خورند میان بیرون . سودی كه برای جامعه ندارند فقط ضرر , حیف اكسیژن كه صرف می شود
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها