jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۱۵۲   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۰

جام جم ورزشی: حاشیه سازی انگار مختص به اوست. این بازیکن در تمام طول فصل خواسته و ناخواسته جنجال سازی کرد.

سلطان حاشیه فصل اخیر فوتبال چه کسی بود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، ماریو بالوتلی مهاجم ایتالیایی تابستان سال گذشته با قراردادی 16 میلیون پوندی از میلان به لیورپول پیوست اما در طول فصل بسیار بد کار کرد تا به عنوان یکی از بدترین خریدهای تاریخ باشگاه لیورپول شناخته شود. اما در مقابل این بازیکن تا جایی که توانست حاشیه سازی کرد. او یکی از جنجالی ترین فوتبالیست های دنیاست که هفته ای یک بار حاشیه ساز می شود. او در فصل اخیر نیز با اتفاقاتی نظیر توهین نژادپرستانه، درگیری با یک هوادار، مسائل زندگی خصوصی اش، حضور در یک کلوپ شبانه پس از یکی از شکست های لیورپول در لیگ قهرمانان اروپا و .. بارها خبرساز شد. در واقع لیورپول 16 میلیون پوند خرید تا فقط حجم وسیعی از حواشی را خریده باشد. در حالی که فصل جدید لیگ های مختلف اروپایی به زودی یکی پس از دیگری آغاز می شود بالوتلی به عنوان سلطان حاشیه های فصل گذشته شناخته می شود. او که به دلیل حاشیه های ریز و درشتش به عنوان "سوپر ماریو" هم شناخته می شود علاقه بسیار زیادی دارد تا در کانون توجهات می شود.

به گزارش تاک اسپورت، پسر بد فوتبال دنیا در سالی که گذشت تنها چهار گل به ثمر رساند و اکنون دیگر جایی در لیورپول ندارد. سامپدوریا به عنوان تنها مشتری این بازیکن شناخته می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها