jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۰۵۷۸   ۰۵ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۸:۲۰

یک زن چینی در فروشگاهی در جنوب چین هنگام عبور از پله برقی کشته شد. این اتفاق در حالی رخ داد که دوربین مدار بسته این فروشگاه تمام لحظات این حادثه تلخ را ثبت کرد.

مادری که برای نجات فرزندش جان داد + عکس

یک مادر چینی زمانی که همراه فرزندش از پله برقی یک فروشگاه بالا می آمد بر اثر باز شدن یک بریدگی در پاگرد پله ها داخل حفره افتاد و فقط توانست فرزندش را از این گودال خارج کند.

این اتفاق دلخراش در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه اتفاق افتاد و این مادر بعد از نجات دادن جان فرزندش نتوانست جان خود را نجات دهد و به زیر چرخ های پله برقی رفت.

طبق فیلم های به دست آمده از این فروشگاه؛ مادر مانع از سقوط فرزند شده و تلاش دارد تا با بالا نگه داشتن فرزند، او را به یکی از عابران برساند تا فرزندش زنده بماند.

از روز گذشته این حادثه دردناک بارها در رسانه های جهان به عنوان نمونه ای از ایثار و فداکاری مادرانه منتشر شده است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۵
جنس چینی به خود چینی ها رحم نمیكنه اونوقت سفیر چین طلبكارانه ایرانی ها رو متهم میكنه فلان فلان شده.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر