jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۱۹۸۰۷   ۰۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۹

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس از حضور عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد.

بررسی «برجام » با حضور عراقچی در کمیسیون امنیت ملی

نوذر شفیعی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است سیدعباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان فردا در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور یابد.

وی با بیان اینکه حضور عراقچی در کمیسیون امنیت ملی مجلس به دعوت اعضای این کمیسیون انجام می‌شود، افزود: قرار است عراقچی در این نشست جمع‌بندی مذاکرات وین را برای اعضای کمیسیون مورد بررسی و تحلیل قرار دهد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در پایان خاطر نشان کرد: براساس دعوت اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس قرار بود محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان نیز در این جلسه حضور یابد که به دلیل سفرش به کشورهای عراق، قطر و کویت، حضور وی در این کمیسیون به زمان دیگری موکول شد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر