jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۹۰۴۰ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۰

جام جم ورزشی: تصاویر رقابتهای کشتی خردسالان کشور را اینجا ببینید.

بزرگمردان کشتی ایران +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت فدراسیون کشتی ، رقابت های کشتی قهرمانی خردسالان کشور دیشب در خرم آباد پایان یافت.

در رشته آزاد تیم مازندران و در رشته فرنگی خوزستان قهرمان شد. در پایان این پیکارها و در رده بندی تیمی رشته فرنگی تیم خوزستان با 80 امتیاز، مازندران با 73 امتیاز، تهران با 53 امتیاز، لرستان الف با 45 امتیاز، اردبیل با 44 امتیاز و گیلان با 41 امتیاز به ترتیب اول تا ششم شدند.
در نتایج انفرادی رشته فرنگی در وزن 32 کیلوگرم علی حاجی وند از خوزستان، در 38 کیلو گرم امیر رضا ده بزرگی از فارس، در 47 کیلوگرم عرفان آرایی بندی از مازندران، در 59 کیلوگرم محمدهادی میرزایی از تهران و در73 کیلو گرم علیرضا بی طرفان از توابع تهران قهرمان شدند.
در رده بندی تیمی رشته آزاد نیز مازندران با 92 امتیاز، تهران با 71 امتیاز، کرمانشاه با 45 امتیاز، کرمان با 43 امتیاز، خراسان رضوی با 39 امتیاز و فارس با 38 امتیاز به ترتیب اول تا ششم شدند.
در نتایج انفرادی رشته آزاد و در وزن 32 کیلوگرم علیرضا تیمورنژاد از مازندران، در 38 کیلو گرم امیرمنصور قمی از مازندران، در47 کیلو گرم بهنام سرابی از تهران، در 59 کیلو گرم سهراب بابایی از خراسان رضوی، در 73 کیلوگرم محمدابراهیم حسینی از کرمانشاه با برتری برابر حریفان خود به عنوان قهرمانی دست یافتند.
رقابتهای کشتی خردسالان با شرکت هزار و70 کشتی‌گیر و مربی در قالب 33 تیم از 32 استان کشور روز یکشنبه به مدت 3 روز برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر بیشتر