jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۹۸۴ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۳

جام جم ورزشی: کشتی گیر سابق سنگین وزن تیم ملی این روز ها در شورای شهر فعالیت می کند.

سبک کت و شلوار پوشیدن عباس جدیدی +عکس

عباس جدیدی یکی از بدشانس ترین کشتی گیر های ایران است.او هیچگاه نتوانست در المپیک مدال طلا کسب کند.جدیدی در المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا لری خابلوف برندهٔ چندین مدال طلای المپیک و جهان را به راحتی شکست داده بود. او درخشان کشتی گرفت و در فینال رویاروی کورت انگل آمریکایی قهرمان سال گذشته جهان ایستاد و پس از تساوی در وقت قانونی و اضافه با رأی داوران بازنده اعلام شد.

جدیدی بسیار معترض بود و معتقد بود او برنده کشتی بوده‌است.جدیدی در رقابت های آسیایی و جهانی افتخارات دست نیافتی دارد.او یک مدال طلای قهرمانی جهان در سال ۱۹۹۸ و دو مدال برنز در سال‌های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۹، یک مدال طلا و یک مدال نقره بازی‌های آسیایی و دو مدال طلا و یک مدال نقره قهرمانی آسیا را در اختیار دارد. جدیدی که روزگاری در اردوهای تیم ملی حسابی با دیگر کشتی گیران شوخی می کرد، این روز ها در حال تحصیل در مقطع دکتری حقوق است.او این روزها در شورای شهر تهران عضویت دارد و با رای خود توانسته سرنوشت ریاست شورای شهر را تغییر دهد.

عکسی از او منتشر شده در زمان حضورش در تیم ملی.او به همراه کریم سوری و ابراهیم مهربان قرار دارد.نکته جالب این عکس گرمکنی است که جدیدی زیر کت و شلوارش پوشیده است.

(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر