jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۹۸۴   ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۳

جام جم ورزشی: کشتی گیر سابق سنگین وزن تیم ملی این روز ها در شورای شهر فعالیت می کند.

سبک کت و شلوار پوشیدن عباس جدیدی +عکس

عباس جدیدی یکی از بدشانس ترین کشتی گیر های ایران است.او هیچگاه نتوانست در المپیک مدال طلا کسب کند.جدیدی در المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا لری خابلوف برندهٔ چندین مدال طلای المپیک و جهان را به راحتی شکست داده بود. او درخشان کشتی گرفت و در فینال رویاروی کورت انگل آمریکایی قهرمان سال گذشته جهان ایستاد و پس از تساوی در وقت قانونی و اضافه با رأی داوران بازنده اعلام شد.

جدیدی بسیار معترض بود و معتقد بود او برنده کشتی بوده‌است.جدیدی در رقابت های آسیایی و جهانی افتخارات دست نیافتی دارد.او یک مدال طلای قهرمانی جهان در سال ۱۹۹۸ و دو مدال برنز در سال‌های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۹، یک مدال طلا و یک مدال نقره بازی‌های آسیایی و دو مدال طلا و یک مدال نقره قهرمانی آسیا را در اختیار دارد. جدیدی که روزگاری در اردوهای تیم ملی حسابی با دیگر کشتی گیران شوخی می کرد، این روز ها در حال تحصیل در مقطع دکتری حقوق است.او این روزها در شورای شهر تهران عضویت دارد و با رای خود توانسته سرنوشت ریاست شورای شهر را تغییر دهد.

عکسی از او منتشر شده در زمان حضورش در تیم ملی.او به همراه کریم سوری و ابراهیم مهربان قرار دارد.نکته جالب این عکس گرمکنی است که جدیدی زیر کت و شلوارش پوشیده است.

(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها