jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۹۳۵ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۷

جام جم ورزشی: ماریو بالوتلی بار دیگر جنجال ساز شد.

خشم هواداران از یک بازیکن جنجالی و پرحاشیه

به گزارش جام جم ورزشی مهاجم جنجالی و حاشیه ساز لیورپول در فصل گذشته بلافاصله پس از پیوستن 49 میلیون پوندی رحیم استرلینگ به منچسترسیتی یک پست جنجالی در توئیتر گذاشت که خشم هواداران لیورپول را برانگیخت. او بازی استرلینگ را ستود و ابراز امیدواری کرد این بازی های خوب همچنان ادامه داشته باشد. هواداران لیورپول نیز اکنون از ماریو بسیار خشمگین هستند و اعتقاد دارند او نباید از یک "خیانت کار" حمایت کند.
آنها که به شدت از استرلینگ عصبانی هستند، نارضایتی خود از توئیت بالوتلی را با پاسخ های تندی نشان دادند. بالوتلی نیز دقایقی بعد مجبور به پاسخگویی شد و در توئیتی دیگر خطاب به هواداران خشمگین نوشت:" هواداران لیورپول فوق العاده اند اما امیدوارم استرلینگ در سیتی، بهترین بازی ها را به نمایش بگذارد؛ چرا که شایسته آن است. او یک بازیکن با استعداد و انسانی خوب است. من همیشه از او حمایت خواهم کرد. او همه توانش را برای لیورپول گذاشت."
به گزارش دیلی میل ، لازم به ذکر است که بالوتلی خود سابقه چند فصل بازی برای منچسترسیتی را در کارنامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر