jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۸۹۳۵ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۷

جام جم ورزشی: ماریو بالوتلی بار دیگر جنجال ساز شد.

خشم هواداران از یک بازیکن جنجالی و پرحاشیه

به گزارش جام جم ورزشی مهاجم جنجالی و حاشیه ساز لیورپول در فصل گذشته بلافاصله پس از پیوستن 49 میلیون پوندی رحیم استرلینگ به منچسترسیتی یک پست جنجالی در توئیتر گذاشت که خشم هواداران لیورپول را برانگیخت. او بازی استرلینگ را ستود و ابراز امیدواری کرد این بازی های خوب همچنان ادامه داشته باشد. هواداران لیورپول نیز اکنون از ماریو بسیار خشمگین هستند و اعتقاد دارند او نباید از یک "خیانت کار" حمایت کند.
آنها که به شدت از استرلینگ عصبانی هستند، نارضایتی خود از توئیت بالوتلی را با پاسخ های تندی نشان دادند. بالوتلی نیز دقایقی بعد مجبور به پاسخگویی شد و در توئیتی دیگر خطاب به هواداران خشمگین نوشت:" هواداران لیورپول فوق العاده اند اما امیدوارم استرلینگ در سیتی، بهترین بازی ها را به نمایش بگذارد؛ چرا که شایسته آن است. او یک بازیکن با استعداد و انسانی خوب است. من همیشه از او حمایت خواهم کرد. او همه توانش را برای لیورپول گذاشت."
به گزارش دیلی میل ، لازم به ذکر است که بالوتلی خود سابقه چند فصل بازی برای منچسترسیتی را در کارنامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر