jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۹۲۶ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۲

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

خوشگذرانی رامبد جوان با خداداد عزیزی +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز سی ام تیر ماه را اینجا ببینید.

خوشگذرانی رامبد جوان با خداداد عزیزی +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، حضور خداداد عزیزی در برنامه خندوانه تیتر نخست روزنامه خبرورزشی است. رامبد جوان می گوید بابت حضور خداداد عزیزی در برنامه اش خیلی خوشگذرانی کرده است. روزنامه ایران ورزشی هم ضمن اشاره به حاشیه های ریوالدو بازیکن برزیلی و جدید استقلال او را با کرار مقایسه می کند و همچنین از پشیمانی قلعه نویی بابت از دست دادن بیک زاده و صادقی می نویسد. ابرار ورزشی هم جدایی حقیقی از روبین کازان را تیتر نخست خود کرده است:

عناوین و تیترهای روزنامه های ورزشی را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر