jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۶۷ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مسئولان مسئولیت‌پذیر باشند/ یک شهروند در تماس با روزنامه پیشنهاد داده بهتر است مسئولان دستگاه‌هایی که باید به‌موقع درباره توفان اخیر اطلاع‌رسانی کرده و هشدار می‌دادند از کار برکنار شده یا دست‌کم استعفا دهند تا دیگر شاهد مرگ تعدادی از هموطنان خود بر اثر عوامل طبیعی قابل پیشگیری نباشیم.

شهر در تصرف نانوایی‌های آزادپز/ خانم آقایی از شهرری از این گله کرده که قرار بود فقط 30 درصد نانوایی‌ها در سطح شهر آزادپز شوند، ولی اکثر نانوایی‌ها در شهرری آزادپز هستند و اغلب آنها نیز نان را بی‌کیفیت در اختیار شهروندان قرار می‌دهند.

تشکر از برنامه خندوانه/ آقای حسامی از تهران گفته برنامه دوشنبه شب خندوانه به افراد سندرم داون اختصاص داشت، با تشکر از دست‌اندرکاران این برنامه از مسئولان می‌خواهیم برای این عزیزان برنامه جامع و کاملی طراحی و ارائه کنند تا این افراد از خدمات اجتماعی مناسبی بهره‌مند شوند.

لایروبی رود و جوی‌ها فراموش نشود/ آقای حمیدی از تهران یادآور شده با توجه به بارندگی اخیر خوب است شهرداری نسبت به لایروبی جوی و رودها اقدام کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر