jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۶۱ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد

موفق نبودن بهزیستی در پایش و نظارت بر کمک خیران

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: استفاده از ظرفیت‌های خیران و نیکوکاران رویکرد و استراتژی جدید سازمان بهزیستی است که متاسفانه تاکنون موفق به پایش و نظارت صحیح بر آنها نبودیم.

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی‌بندپی افزود: سایت «مشارکت‌های مردمی» پس از تحقیق و پژوهشی چند ماهه و به منظور پایش و نظارت دقیق‌تر، شفافیت بیشتر و در نهایت کسب اعتماد بیشتر راه‌اندازی شده است.

وی اظهار کرد: اکنون با راه‌اندازی این سایت، این امکان برای خیرین فراهم شده است که با نیازمندی‌های معلولان و مددجویان اعم از نیاز به مسکن، لوازم و تجهیزات توانبخشی و... آشنا و در شرایطی کاملا مطمئن، مشخص می‌شود کمک‌ها برای چه شخصی، در چه شهری و برای رفع چه نیازی هزینه خواهد شد. رئیس سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: تمامی این اقدامات در راستای افزایش انگیزه خیرین در سازمان بهزیستی و جذب اعتماد، اطمینان بیشتر و همچنین ایجاد رابطه‌ای شفاف میان خیرین و مددجویان صورت می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر