jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۸۴۵   ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

تعداد کشته‌شدگان سیل و توفان در استان‌های تهران و البرز به 14 نفر رسید و عملیات جستجو برای یافتن افراد ناپدید شده در این حادثه همچنان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، اجساد هفت نفر در استان تهران و شش نفر دیگر در استان البرز به پزشکی قانونی این استان‌ها ارجاع شده‌ است . پس از انتقال این اجساد به پزشکی قانونی کار شناسایی و تعیین هویت آنان آغاز شد و تاکنون پنج نفر از قربانیان استان تهران و پنج نفر از قربانیان استان البرز شناسایی شده‌اند.

نادر بهرامی‌زاده، محمدرضا رزمی‌بنفشه‌درق، میرفرزان حسینا، محمدعلی همدانی و سمیه عابدینی اسامی اجساد شناسایی شده از استان تهران بوده و فرشاد گل‌محمدی، نیلوفر گل‌محمدی، مریم تقی‌خانی، حسین درخانی و زهرا غلامحسینی اسامی اجساد شناسایی شده از استان البرز می باشد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر هم تعداد کشته‌های توفان تهران و البرز را 14 نفر اعلام کرد و گفت: 14 استان کشور شامل استان‌های البرز، تهران، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، قزوین، کردستان، کرمان، مازندران، آذربایجان‌غربی، اصفهان، لرستان، مرکزی و چهارمحال از سیل و توفان طی سه روز گذشته دچار حادثه شده بودند. این در حالی بود که 39 شهرستان و 58 روستا آسیب‌ دیده‌ و 12 هزار نفر نیز با مشکل روبه‌رو شدند.

دکتر ناصر چرخساز با اشاره به فوت شش نفر در سیجان و هشت نفر در سنگان ادامه داد: در این حادثه هفت نفر همچنان مفقود هستند. عملیات جستجوی افراد ناپدید شده در سیل با استفاده از سگ‌های جستجوگر و زنده‌یاب سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر همچنان ادامه دارد.

باشگاه خبرنگاران هم گزارش داد، در پی حادثه سیل در روستای سیجان استان البرز اهالی این روستا مفقود شدن یک دختربچه را به امدادگران هلال‌احمر اطلاع دادند. بعد از دو روز تجسس امدادگران در حاشیه رودخانه، سرانجام جسد دختربچه دیروز در پارک چمران کرج پیدا شد. با پیدا شدن جسد وی تعداد کشته‌شدگان روستای سیرجان به هشت نفر رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر