jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۸۶۶۶ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۴:۴۳

نتایج یک نظرسنجی جدید در آمریکا نشان می دهد که اکثریت مردم این کشور از توافق حاصل شده میان کشورهای ۱+۵ و ایران حمایت می کنند.

حمایت اکثریت آمریکایی ها از توافق هسته‌ای ایران

به گزارش واشنگتن پست، این نظرسنجی که بعد از حصول توافق میان ایران و کشورهای ۱+۵ انجام شده نشانی می دهد که اکثریت مردم آمریکا با گرایش های مختلف سیاسی از این توافق حمایت می کنند.

بر اساس نتایج این نظرسنجی که توسط روزنامه واشنگتن پست و شبکه ای بی سی نیوز انجام گرفته فقط ۳۷ درصد از مردم آمریکا با این توافق مخالف هستند.

به نوشته این روزنامه، در ماه مارس (اسفند-فروردین) سال جاری میلادی ۵۹ درصد از مردم آمریکا از حصول چنین توافقی حمایت می کردند.

بر اساس نتایج نظرسنجی جدید، حمایت از توافق هسته ای ایران در میان دموکرات ها بیش از جمهوریخواهان است بطوریکه ۶۹ درصد از دموکرات ها از این توافق حمایت می کنند و در میان جمهوریخواهان نیز ۵۶ درصد از مردم از این توافق حمایت می کنند.

برهمین اساس میزان حمایت از توافق هسته ای ایران در میان افراد مستقل آمریکایی ۴۱ درصد است.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر