jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۶۴۴ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۷

جام جم ورزشی: نیمار پس از آن جنجال بزرگ در رقابت های کوپا آمریکا اکنون تعطیلات آرامی را در آمریکا سپری می کند.

نمایی از زندگی لوکس نیمار +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، او در دیدار با کلمبیا در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمریکا به دلیل درگیری با بازیکن کلمبیا و همچنین داور دیدار به چهار جلسه محرومیت از ادامه همراهی تیمش روبرو شد تا به همین دلیل زودتر از موعد مقرر شیلی محل برگزاری رقابت ها را ترک کند و راهی تعطیلات شود. اکنون برزیلی ها به دلیل آن رفتار از او خیلی عصبانی هستند. نیمار بدون توجه به همه انتقادات اکنون در آمریکا به سر می برد و تعطیلات بسیار خوب و البته لوکسی را هم پشت سر می گذارد. این بازیکن 24 ساله که دو فصل پیش از سانتوس به بارسلونا پیوست یکی از پردرآمدترین بازیکنان دنیا به شمار می رود. نیمار در این سن کم یک زندگی بسیار شاهانه و لوکس دارد. در واقع او از خرید هیچ چیز دریغ نمی کند. این ستاره برزیلی بارسلونا علاوه بر داشتن املاک بسیار زیاد در کشورش برزیل صاحب کشتی تفریحی، هلیکوپتر اختصاصی و همچنین انواع اتومبیل های گران قیمت نیز هست.

به گزارش تی اس ام پلی ، نیمار هم اکنون در بارسلونا در یک ویلای اجاره ای زندگی می کند که مبلغ اجاره آن ماهیانه بالغ بر 950 میلیون تومان است.

البته نیمار در کنار این زندگی لوکس یکی از نیکوکارترین فوتبالیست های دنیا به شمار می رود و در طول سال مبالغ کلانی را صرف امور خیریه می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر