jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۵۵۳ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۷

جام جم ورزشی: روز گذشته در جریان دیدار تدارکاتی تیم های استقلال و پیکان اتفاق جالبی افتاد.

نخستین مخالف پرویز مظلومی +عکس

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین، جیمی جامپ فوتبال ایران که پیش از این در دیدار استقلال و ذوب آهن به وسط میدان پریده بود روز گذشته بار دیگر خود را به وسط میدان رساند. با جدایی قلعه نویی در فصل جدید و حضور پرویز مظلومی در این تیم عذر جیمی جامپ هم خواسته شد تا او کاملا از رویایش برای حضور در جمع فوتبالی ها دور شود.
جیمی جامپ در حاشیه دیدار دوستانه دیروز استقلال با پیکان اینگونه با نوشتن جمله " عشق است قلعه نویی" دشمنی و ناراحتی خود را رو به مظلومی اعلام کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر