jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۷۹ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دبیر فدراسیون فوتبال با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کرد باشگاه‌های بدهکار از جمله پرسپولیس و استقلال حق ثبت قرارداد بازیکنان را ندارند.

علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به سازمان لیگ از مسئولان این سازمان خواست از ثبت قرارداد بازیکنان باشگاه‌های بدهکار در لیگ‌های برتر دسته اول خودداری کنند. در این نامه نام چندین باشگاه دیده می‌شود که در بین باشگاه‌های لیگ برتری نام تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال، سپاهان و پیکان هم دیده می‌شود. یدالله سلیمانی، عضو کمیته نقل و انتقالات با تأئید این خبر گفت: قرارداد برخی از باشگاه‌ها قبل از ارسال این نامه ثبت شده بود اما از این پس هیچگونه سرویس و خدماتی به باشگاه‌های بدهکار نخواهیم داد تا آنها تکلیف خود را با فدراسیون فوتبال و آرای صادر شده کمیته انضباطی در مورد طلبکاران خود مشخص کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر