jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۲۸۹   ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۱۵

جام جم ورزشی: سرمربی تیم پرسپولیس دومین پس از جذب محمدباقر شعبانی به عنوان دروازه بان تیم، دومین خرید عجیب خود را نیز انجام داد، محمد انصاری در پست دفاع چپ.

دومین خرید عجیب برانکو برای پرسپولیس

حتما به خاطر دارید که پس از نام بردن و حضور دروازه بانان مطرح و لیگ برتری در باشگاه پرسپولیس، در نهایت محمدباقر شعبانی، دروازه بان تیم صنعت ساری به تایید مدیریت پرسپولیس و برانکو رسید و وی در نهایت به عنوان دروازه بان دوم به عضویت این تیم درآمد. شعبانی در حالی پرسپولیسی شده که هواداران این تیم اغلب حتی نام این دروازه بان را نیز نشنیده بودند. اما شعبانی تنها گمنام این فصل قرمزها نیست؛ از ترکیه خبر می رسد بازیکنی که در تمرینات سرخپوشان در ترکیه به عنوان بازیکن تستی حضور یافته بود به تایید برانکو رسیده و به همین دلیل عازم تهران است تا بتواند در مهلت قانونی قرارداد خود را به ثبت برساند.
محمد انصاری کیست؟
بازیکن سال های قبل تیم جوانان استقلال تهران بعدها به جمع فجرسپاسی شیراز رفت و در این تیم به بازی پرداخت. وی این روزها به عنوان بازیکن تستی به اردوی سرخپوشان راه یافت توانست نظر مثبت برانکو را جذا کند. جالب اینجاست که پرسپولیسی ها اخیرا برای قسمت چپ دفاعی خود وحید حیدریه بازیکن جوان و ملی پوش تیم پیکان را جذب کردند. اخیرا و در دومین حرکت عجیب این بازیکن را به عضویت تیم درآورد و قرار است به زودی وی قرارداد خود را به ثبت برساند. (ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها