jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۲۸۹ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۶:۱۵

جام جم ورزشی: سرمربی تیم پرسپولیس دومین پس از جذب محمدباقر شعبانی به عنوان دروازه بان تیم، دومین خرید عجیب خود را نیز انجام داد، محمد انصاری در پست دفاع چپ.

دومین خرید عجیب برانکو برای پرسپولیس

حتما به خاطر دارید که پس از نام بردن و حضور دروازه بانان مطرح و لیگ برتری در باشگاه پرسپولیس، در نهایت محمدباقر شعبانی، دروازه بان تیم صنعت ساری به تایید مدیریت پرسپولیس و برانکو رسید و وی در نهایت به عنوان دروازه بان دوم به عضویت این تیم درآمد. شعبانی در حالی پرسپولیسی شده که هواداران این تیم اغلب حتی نام این دروازه بان را نیز نشنیده بودند. اما شعبانی تنها گمنام این فصل قرمزها نیست؛ از ترکیه خبر می رسد بازیکنی که در تمرینات سرخپوشان در ترکیه به عنوان بازیکن تستی حضور یافته بود به تایید برانکو رسیده و به همین دلیل عازم تهران است تا بتواند در مهلت قانونی قرارداد خود را به ثبت برساند.
محمد انصاری کیست؟
بازیکن سال های قبل تیم جوانان استقلال تهران بعدها به جمع فجرسپاسی شیراز رفت و در این تیم به بازی پرداخت. وی این روزها به عنوان بازیکن تستی به اردوی سرخپوشان راه یافت توانست نظر مثبت برانکو را جذا کند. جالب اینجاست که پرسپولیسی ها اخیرا برای قسمت چپ دفاعی خود وحید حیدریه بازیکن جوان و ملی پوش تیم پیکان را جذب کردند. اخیرا و در دومین حرکت عجیب این بازیکن را به عضویت تیم درآورد و قرار است به زودی وی قرارداد خود را به ثبت برساند. (ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر