jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۸۱۹۷ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۹

جام جم ورزشی : کاپیتان فصل های گذشته استقلال در آستانه پیوستن به صبا قرار دارد.

کاپیتان استقلال شاگرد علی دایی می شود

علی دایی پس از حضور در تیم صبای قم لیست بازیکنان مورد نظرش را به این باشگاه اعلام کرد که امیرحسین صادقی، کاپیتان فصل گذشته استقلال هم در این لیست حضور دارد.

با توجه به اینکه مدافع فصل گذشته آبی‌پوشان هنوز با این باشگاه تسویه حساب کامل نکرده، به مسئولان باشگاه صبا پاسخی نداده و منتظر مشخص شدن تکلیفش با استقلالی‌هاست. قرار است مسئولان باشگاه استقلال جلسه‌ای با این بازیکن برگزار کنندتا وی پس از تسویه حساب کامل بتواند به راحتی تیم فصل آینده‌اش را انتخاب کند.

صادقی به همین دلیل منتظر حضور در باشگاه استقلال و صحبت با مسئولان این باشگاه است و این احتمال وجود دارد وی به‌ زودی کارهای نهایی مربوط به تسویه حسابش را انجام دهد و برای حضور در صبا پای میز مذاکره با قمی‌ها بنشیند. (تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر