jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۱۸۰۸۰   ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دختر دانشجو که برای عمل جراحی بینی به اتاق عمل می‌رفت، نمی‌دانست ساعتی بعد جسدش از آنجا خارج می‌شود.

بیستم تیر امسال، آرمیتا دختر 20 ساله همراه خانواده‌اش برای جراحی زیبایی راهی یکی از مراکز جراحی در مرکز تهران شد. آرمیتا لاغر بود و جثه کوچکی داشت به همین دلیل خانواده‌اش از پزشک خواستند در اتاق عمل بیشتر مراقب او باشد. دکتر هم اطمینان داد تا شش ساعت دیگر عمل جراحی بخوبی انجام می‌شود.

لحظات برای خانواده آرمیتا به کندی می‌گذشت تا این‌که پس از پنج ساعت عمل تمام شد، اما دکتر خبر بدی برای خانواده دختر جوان داشت. آرمیتا در اتاق عمل جان خود را از دست داده بود.

یکی از اقوام آرمیتا به خبرآنلاین می‌گوید: «ما پزشکی را انتخاب کردیم که سابقه خوبی بین خانواده و دوستان ما داشت. حتی جراحی بینی مادر آرمیتا را هم او انجام داده بود؛ البته ۱۵ سال پیش و در یک بیمارستان دیگر. او متخصص گوش و حلق و بینی بود.

ما منتظر بودیم دکتر بیرون بیاید و حال آرمیتا را بپرسیم، اما خبری نشد. در همان حین تکنیسین برق را به اتاق عمل فراخواندند. او با کمی تاخیر رسید. پرستاران گفتند مشکلی نیست. پس از مدتی مامور کلانتری هم به اتاق عمل رفت. ما نگران بودیم. دقایقی بعد پزشک معالج بیرون آمد، ما خوشحال شدیم، اما لحظاتی نگذشت که خوشحالی ما برای همیشه تمام شد.»

آرمیتا به علت ایست قلبی جان خود را از دست داده بود. خانواده این دختر جوان وقتی پزشک را می‌بینند،‌ به سمت او می‌روند، اما آقای دکتر رویش را از آنها برمی‌گرداند و بدون هیچ توضیحی دور می‌شود و پرستاران، خبر درگذشت او را به خانواده‌اش می‌دهند.

یکی از اقوام آرمیتا می‌گوید: دکتر قبل از عمل از مادر آرمیتا پرسید دخترش مشکل قلبی ندارد؟ او هم پاسخ منفی داد تا حالا هیچ مشکلی نداشته است. پزشک بدون توجه به آزمایش‌های پیش از عمل، دست به عمل جراحی زیبایی او زده است.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر