jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۰۶۶ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

قیمت گاز با جیبمان نمی‌خواند/ انصاری از مشکین‌شهر پرسیده که علت بالا بودن عوارض و مالیات قبوض گاز در شهرستان مشکین‌شهر چیست؟

قیمت‌های تا‌به‌تا در شهر اهواز/ علیزاده از اهواز هم گفته در منطقه کیان‌آباد اهواز هر کیلو مرغ را به قیمت 6350 تومان به فروش می‌رسانند، ولی همین مرغ در کوی فاطمیه کیلویی 5950 تومان به‌فروش می‌رسد.

متروی هشتگرد چه شد؟/ مصطفایی از کرج هم گلایه کرده که علت کندی روند ساخت متروی کرج به هشتگرد چیست؟

دور دورها را کنترل کنید/ عمادی از تهران هم به تردد بیش از حد خودروهای لوکس در بلوار شهید اندرزگو و به قولی دور دور کردن این خودروها در این بلوار اشاره کرده و گفته این کارشان باعث ایجاد ترافیک سنگین در منطقه شده و رفت و آمد را برای مردم و ساکنان منطقه دشوار کرده است.

ناظر سلامت استخرها کیست؟ / حامدی پرسیده چرا وزارت بهداشت یا وزارت ورزش و جوانان هیچ نظارتی بر سالم بودن آب استخرها در تابستان ندارند؟

جوابیه/ در پی درج پیامی در 6 تیر تحت عنوان «آهنگ پیشواز» روابط‌عمومی شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با ارسال نمابری اعلام کرد: محصولات و خدمات ارزش افزوده ایرانسل (اعم از آهنگ پیشواز و ...) تنها با ارسال دستور فعال‌سازی از سوی مشترک، روی خط فعال می‌شود و هزینه اشتراک و نحوه غیرفعال‌سازی در همان‌زمان به اطلاع مشترک می‌رسد.

مشترکان با ارسال عبارت stop به شماره 8282 می‌توانند فهرست خدمات ارزش‌افزوده فعال شده بر‌اساس درخواست خود را مشاهده و با پیگیری دستورالعمل ارسالی، هر یک از این خدمات را غیرفعال کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر