jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۷۸۸۶ ۲۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۹

وزیر ورزش روسیه از حضور سپ بلاتر در این کشور برای قرعه‌کشی مرحله انتخابی جام جهانی 2018 خبر داد.

بلاتر در قرعه‌کشی جام‌جهانی 2018 شرکت می‌کند

به نظر می‌رسد بحران در فیفا کم‌کم در حال فروکش کردن است و این نهاد بین‌المللی پس از یک ماه پرحاشیه روزهای آرامی را سپری می‌کند. حالا در آستانه یک هفته تا شروع قرعه‌کشی مرحله مقدماتی رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 در قاره اروپا وزیر ورزش روسیه از حضور بلاتر در این رویداد صحبت کرد.

ویتالی موتکو، وزیر ورزش روسیه درباره حضور بلاتر در این کشور برای قرعه ‌کشی انتخابی جام جهانی گفت: سپ قطعا در این رویداد حاضر خواهد بود. او روز گذشته در صحبتی که با من داشت این موضوع را تایید کرد. بلاتر در این سفر با رئیس جمهور روسیه نیز دیدار خواهد کرد.

به نقل از یورواسپورت، بلاتر 79 ساله پس از انتخابات پر حرف و حدیث فدراسیون بین‌المللی فوتبال در هیچ رویدادی از جمله جام جهانی زنان حاضر نشد و این برای اولین بار است که او پس از تنش‌ها در فیفا در یک رویداد فوتبالی حاضر خواهد بود. این در حالی است که رئیس سوئیسی فیفا روز 2 ژوئن اعلام کرده بود از ریاست فیفا کنار خواهد رفت ولی دو هفته بعد حرفش را پس گرفت و از ماندن در بالاترین نهاد فوتبالی جهان صحبت کرد.

قرعه‌کشی مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی روسیه هفته آینده در سنت پترزبورگ برگزار خواهد شد.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر