jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۷۸۶۵   ۲۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۷

یکی از سخنگویان مرکز اورژانس آفریقای جنوبی اعلام کرد در جریان برخورد بین دو قطار در شهر ژوهانسبورگ بیش از ۳۰۰ نفر زخمی شده اند.

۳۰۰ زخمی در تصادف دو قطار در آفریقای جنوبی

نانا رادبه، سخنگوی خدمات اورژانس ژوهانسبورگ گفت: ۳۲۶ نفر از سرنشینان این دو قطار با جراحت های زیاد یا کم برای درمان به نزدیک ترین بیمارستان ها انتقال یافته اند.

براساس این گزارش، یک قطار مسافربری در حال حرکت در مسیری بوده که با یک قطار باری مستقر در ایستگاه برخورد کرده است. قطار مذکور حامل کارگرانی بوده که در حال عزیمت به خانه های خود بوده اند.

تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر فوت افراد زخمی شده در این حادثه مخابره نشده است. به گفته این مقام مسئول، حال هیچ یک از افراد زخمی شده وخیم گزارش نشده است.

مقامات آفریقای جنوبی می گویند که هنوز علت این تصادف که در ساعات شلوغی رفت و آمد به وجود آمده مشخص نیست و تحقیقات آنها برای مشخص شدن علت این حادثه ادامه دارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها