jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۷۸۶۵ ۲۷ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۷

یکی از سخنگویان مرکز اورژانس آفریقای جنوبی اعلام کرد در جریان برخورد بین دو قطار در شهر ژوهانسبورگ بیش از ۳۰۰ نفر زخمی شده اند.

۳۰۰ زخمی در تصادف دو قطار در آفریقای جنوبی

نانا رادبه، سخنگوی خدمات اورژانس ژوهانسبورگ گفت: ۳۲۶ نفر از سرنشینان این دو قطار با جراحت های زیاد یا کم برای درمان به نزدیک ترین بیمارستان ها انتقال یافته اند.

براساس این گزارش، یک قطار مسافربری در حال حرکت در مسیری بوده که با یک قطار باری مستقر در ایستگاه برخورد کرده است. قطار مذکور حامل کارگرانی بوده که در حال عزیمت به خانه های خود بوده اند.

تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر فوت افراد زخمی شده در این حادثه مخابره نشده است. به گفته این مقام مسئول، حال هیچ یک از افراد زخمی شده وخیم گزارش نشده است.

مقامات آفریقای جنوبی می گویند که هنوز علت این تصادف که در ساعات شلوغی رفت و آمد به وجود آمده مشخص نیست و تحقیقات آنها برای مشخص شدن علت این حادثه ادامه دارد.(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

مراقب انتخاب‌هایتان باشید

سارا شقاقی، روان‌شناس در این باره می‌گوید: معمولا در بیشتر زندگی‌های مشتركی كه به جدایی یا طلاق عاطفی منجر می‌شود، انتخاب نادرست و عدم آموزش‌های پیش از ازدواج نقش مهمی را ایفا می‌كند.

گفتگو بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر