jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۱۷۷۹۷ ۲۶ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۵

جانشین رئیس پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه ماموران پلیس راهور از ساعت ۲۴ امشب اقدام به پاکسازی معابر اطراف مصلی می‌کنند، آخرین تمهیدات ترافیکی نماز عید فطر در مصلی تهران را تشریح کرد.

تمهیدات ترافیکی نماز عید فطر در مصلی

سرهنگ حسن عابدی با اشاره به تلاش ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر نماز عید فطر، گفت: از ساعت 24 امشب، بخشی از همکاران ما به منظور پاکسازی معابر حاشیه مصلی تهران، در این محل مستقر می‌شوند و از ساعت 4 صبح، تمامی پرسنل پلیس راهور پایتخت با حضور در مصلی و خیابان‌های حاشیه آن، بر چینش خودروهای شخصی، موتورسیکلت‌ها و اتوبوس‌های حامل نمازگزاران نظارت می‌کنند.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در حال حاضر و در بازدیدی که از مصلی تهران و محل برگزاری نماز عید فطر انجام شد، مشاهده کردیم که با همت شهرداری تهران،‌ بنرهای مخصوص برای اطلاع‌رسانی در خصوص محل پارکینگ‌ها در محل نصب و تمامی اقدامات لازم برای برگزاری نماز عید، انجام شده است.

وی با اشاره به استقرار 500 ون در مصلی برای انتقال نمازگزاران از خیابان‌های مجاور به محل برگزاری نماز، به تمهیدات پیش بینی شده شهرداری در سیستم حمل و نقل عمومی پرداخت و گفت: خوشبختانه مقرر شده است تا از ساعات اولیه صبح، متروی پایتخت به صورت رایگان و با بهره‌گیری حداکثری از توان خود، حمل و نقل نمازگزاران را عهده‌دار شود.

سرهنگ عابدی افزود: ممنوعیت‌های تردد اعلام شده برای روز عید سعید فطر در اطراف مصلی، تا پایان نماز و مراسم و تخلیه کامل مصلی تهران ادامه دارد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر