jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۷۶۸۹ ۲۵ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۱۲

اسناد درز شده از سرویس‌های جاسوسی آمریکا نشان می‌دهد که رژیم صهیونیستی ترور سرتیپ محمد سلیمان مشاور امنیتی رئیس جمهور سوریه را انجام داده است.

رژیم صهیونیستی مشاور امنیتی سابق بشار اسد را ترور کرد

سایت خبری «اینتر سپت» یکی از اسناد بولتن داخلی آژانس امنیت ملی آمریکا را که ادوارد اسنودن کارمند سابق این آژانس به بیرون درز کرده بود، منتشر کرد.

بر اساس این سند، عملیات ترور سرتیپ محمد سلیمان در سال 2008 به دست رژیم صهیونیستی صورت گرفته است.

به نوشته این سند عملیات ترور انجام شده به دست کماندوهای نیروی دریایی ارتش رژیم صهیونیستی در شهر ساحلی طرطوس صورت گرفته است. این سند مدعی است که ترور مذکور اولین تروری است که رژیم اسرائیل بر ضد یک مسئول دولت قانونی انجام داده است.

سرتیپ محمد سلیمان مشاور امنیتی رئیس جمهور سوریه و مسئول برقراری ارتباط با حزب الله لبنان اول آگوست سال 2008 (11 مرداد سال 1387 ) در ساحل شهر «طرطوس» سوریه به ضرب گلوله کشته شد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر