jamejamonline
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۱۷۴۲۰   ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۲

نامه شریعتمداری به ظریف از آدیس آبابا:

اینجا اخم هیئت اسرائیلی درهم است؛ خسته نباشی جواد جان

معاون اجرایی رئیس جمهور خطاب به ظریف نوشت: انشاالله نهال کاشته شده با زحمات امروزت فردا ببار بنشیند.

اینجا اخم هیئت اسرائیلی درهم است؛ خسته نباشی جواد جان

محمد شریعتمداری معاون اجرایی دولت در صفحه شخصی خود با تقدیر از عملکرد تیم مذاکره کننده هسته ای و محمدجواد ظریف نوشت:

خسته نباشی جواد جان

سلام

انشاالله نهال کاشته شده با زحمات امروزت فردا ببار بنشیند و نامت و چهره زیبا، فکور، معصوم و پرسوز و مصممت در کنار نام و چهره‌ی دکتر حسن روحانی در تاریخ این کشور بر لوح نام آوران افتخار آفرین و منجیان کمال آفرین ایران اسلامی سرزمین کهن و پهناوری که مهد دلیران است، زرکوب، حک شده و تا ابد بدرخشد.

این توافق نتیجه‌ کوشش و تلاش و پایمردی عالمانه و دلسوزانه جمعی است که با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب و هدایت و مدیریت رئیس جمهور روحانی و در خط مقدم، عمل داهیانه و فرماندهی در صحنه‌ی تو بزرگمرد، به فضل خدا و دعای مردم مظلوم این سرزمین تاکنون به دست آمده و به همین شیوه نهال پرثمرش ببار خواهد نشست.

خدا قوت، سلامت باشی و ایام عزتت مستدام.

بفضل الله و عونه - شریعتمداری از آدیس آبابا اجلاس تامین مالی سازمان ملل که تحت الشعاع مذاکرات امروز شما و همکارانتان است همه با خوشرویی تبریک می‌گویند البته اخم‌های هیئت اسرائیلی در هم است.(خبرآنلاین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر