jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۳۶۷ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۴۵

جام جم ورزشی: بعد از سردار آزمون و علیرضا جهانبخش فوتبال ایران باز هم می توانست یکی دیگر از سرمایه های خود را به خارج از کشور بفرستد اما این چنین نشد.

سلب فرصت لژیونر شدن به دلیل خودخواهی مدیر یک باشگاه

به گزارش جام جم ورزشی ، میلاد محمدی مدافع چپ تیم فوتبال راه آهن با پیشنهاد رسمی 2 باشگاه از لیگ برتر روسیه و لیگ برتر اتریش مواجه شده است.

با توجه به قراردادی که محمدی با باشگاه راه آهن دارد در انتظار تصمیم مسئولان این تیم برای ادامه فوتبال خود در اروپا است.

فارس خبر داده که البته با توجه به نامشخص بودن وضعیت راه آهن مدیریت این باشگاه با رفتن این بازیکن به اروپا مخالفت کرده اند تا بدین ترتیب فرصت لژیونر شدن به راحتی از دست این بازیکن جوان برود.

در واقع خودخواهی مدیر این باشگاه اجازه نداد تا محمدی شانس بالایی برای پیشرفت بیشتر و رسیدن به تیم ملی داشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر