jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۱۷۲۸۶ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۶

جام جم ورزشی: رحیم استرلینگ روز گذشته رسما به منچسترسیتی پیوست.

استرلینگ رسما به منچسترسیتی پیوست +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، رحیم استرلینگ که دیگر به هیچ عنوان نمی خواست در لیورپول بماند در نهایت روز گذشته پس از کش و قوس های فراوان رسما به باشگاه منچسترسیتی انگلیس پیوست. استرلینگ برای اینکه از لیورپول جدا شود جلوی همه ایستاد حتی هواداران. او با اصرار بیش از اندازه برای جدایی از لیورپول خشم هواداران را برانگیخت. در نهایت استرلینگ 20 ساله روز گذشته به منچسترسیتی پیوست. مبلغ این قرارداد 49 میلیون پوند است. به این ترتیب، این ستاره جوان انگلیسی به گران ترین خرید تاریخ منچسترسیتی تبدیل شد. پیش از این، ‏سرخیو آگوئرو که در سال 2011 با انتقالی 38 میلیون پوندی از اتلتیکو مادرید به منچسترسیتی رفته بود، ‏این عنوان را در اختیار داشت. او همچنین به گران ترین فوتبالیست انگلیسی تاریخ تبدیل شد.‏

البته 20 درصد از مبلغ این انتقال به باشگاه کوئینزپارک رنجرز، باشگاه قبلی استرلینگ پیش از پیوستن ‏به لیورپول، اختصاص پیدا می کند. لیورپول در سال 2010 تنها با 400 هزار پوند استرلینگ را از کوئینز پارک رنجرز خریده بود اما اکنون این باشگاه 9 میلیون پوند به جیب خواهد زد.‏

منبع: دیلی میل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر