jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۷۲۸۳ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۳۹

جام جم ورزشی: پرسپولیسی ها بابت توافق هسته ای روز گذشته خیلی خوشحال بودند.

پرسپولیسی ها از ظریف تشکر کردند +عکس

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در اردوی ترکیه هم از اخبار سیاسی مربوط به ایران دور نیستند و البته بعد از شنیدن خبر پیروزی مذاکرات به طریق مختلف به تشکر از جواد ظریف پرداختند.

محسن بنگر، کاپیتان پرسپولیس در لیگ پانزدهم که پیش از این با انتشاری عکسی از خود در صفحه شخصی اش تشکر ویژه ای از وزیر امور خارجه ایران داشت در میز ناهار هم به همراه هم تیمی هایش از جواد ظریف اینگونه بابت دیپلماسی اش تشکر کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر