jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۱۹۴ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت تعریف بیمه ارزان‌قیمت برای مشاغل خانگی تاکید کرد و گفت: نظارت و نقش دستگاه‌ها در خصوص مشاغل خانگی باید مشخص شده و موادی که مرتبط با وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، تبیین و فرآیندها تعیین شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی ربیعی در نخستین نشست ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی در سال 94 افزود: برای آن‌که مشاغل خانگی بتوانند از بیمه ارزان‌قیمت استفاده کنند، ضرورت دارد تا تعریفی از این نوع بیمه ارائه شود. همچنین مهناز امامدادی، رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی درباره توافقات این نشست گفت: آیین‌نامه شیوه‌های نوین تامین مالی برای حمایت از طرح‌های مشاغل خانگی مورد تصویب قرار گرفت. مقرر شد نشست مشاغل خانگی حداقل سالی یکبار با حضور وزیران مربوط تشکیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر