jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۱۷۱۹۴   ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر ضرورت تعریف بیمه ارزان‌قیمت برای مشاغل خانگی تاکید کرد و گفت: نظارت و نقش دستگاه‌ها در خصوص مشاغل خانگی باید مشخص شده و موادی که مرتبط با وظایف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است، تبیین و فرآیندها تعیین شود.

به گزارش روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی ربیعی در نخستین نشست ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی در سال 94 افزود: برای آن‌که مشاغل خانگی بتوانند از بیمه ارزان‌قیمت استفاده کنند، ضرورت دارد تا تعریفی از این نوع بیمه ارائه شود. همچنین مهناز امامدادی، رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی درباره توافقات این نشست گفت: آیین‌نامه شیوه‌های نوین تامین مالی برای حمایت از طرح‌های مشاغل خانگی مورد تصویب قرار گرفت. مقرر شد نشست مشاغل خانگی حداقل سالی یکبار با حضور وزیران مربوط تشکیل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها