jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۷۱۶۰ ۲۴ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیر اداره جهادکشاورزی شادگان از آغاز برداشت محصول خارک و رطب از نخلستان‌های این شهرستان خبر داد و به ایرنا گفت: سطح نخیلات شادگان به 12 هزار و 350 هکتار می‌رسد که از این میزان 10 هزار و 350 هکتار بارور بوده و پیش‌بینی ما این است امسال حدود 26 هزار تن رطب و خارک در این شهرستان برداشت شود.

حمید مطرودی با بیان این‌که میزان تولید امسال نسبت به سال گذشته 20 درصد کاهش داشته است، خشکسالی و بی‌آبی رودخانه‌ها را دلیل کاهش محصولات کشاورزی از جمله رطب عنوان کرد و افزود: وضعیت تامین آب برای کشاورزان شادگان نگرا‌ن‌کننده است و باید هرچه سریع‌تر به این مشکلات رسیدگی شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر